O Nas

Agroturystyka

Daleko od Szosy

Nasza agroturystyka położona jest w Brodach, małej i spokojnej wsi w województwie świętokrzyskim, zaraz obok Pierzchnicy i Chmielnika, ale równie niedaleko do Kielc czy Buska Zdrój.

Brody to malownicza miejscowość usłana polami i stawami, co roku przylatują tu czarne bociany, a to oznacza, że jest to teren czysty ekologicznie, tak jak ekologiczne jest nasze gospodarstwo.

Daleko od Szosy

Co u nas znajdziesz?

Posiadamy fotowoltaikę, przydomową oczyszczalnie ścieków, piec na eko paliwo, a podczas posiłków skosztują państwo warzyw i owoców z przydomowego ogródka. W naszej agroturystyce każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Gościom możemy zaproponować wędkowanie w prywatnym stawie, wieczorne grille w altanie, rowerowe przejażdżki po pięknej okolicy, a dla dzieci bezpieczną przestrzeń z placem zabaw i mini siłownią na powietrzu. Agroturystyka posiada mini zoo, można w nim zobaczyć kozy, owce, świnki wietnamskie a także kury i króliki.

Miejsce na grilla

Wędkarstwo

Kajakarstwo

Mini ZOO

Plac zabaw

Rowerowe przejażdżki

Nasze gospodarstwo jest idealne

Do spędzania wakacji z dziećmi

Położone w niedalekiej odległości od punktów turystycznych świętokrzyskiego, pozwala spokojnie zwiedzać piękno naszego regionu, a po wysiłku zapraszamy na pyszny domowy i często regionalny obiad. Każdy Gość może liczyć na naszą pomoc w zakresie organizacji pobytu w górach świętokrzyskich i skorzystania z dodatkowych atrakcji.

Świętokrzyskie Atrakcje

Jedne z wielu atrakcji okolicy

Korzystne rabaty

Dla stałych klientów korzystne rabaty!!!

Osoby przebywające dłużej niż 10 dni z pełnym wyżywieniem 3% zniżki